piątek, 13 maja 2016

Fatalne zauroczenie

Dziś był piękny wiosenno-letni dzień. Słoneczko czasem zaświeciło, deszczyk czasem popadał, wiał delikatny wietrzyk. Szliśmy sobie z Reksiem na przedpołudniowy spacerek w kolejności następującej:
Reksio
Morda Kaczora wyjątkowo dorodna
potem długo, długo nic i na końcu ja.
Morda Kaczora (nie mylić z wiadomo czym) sie zrobiła z powodu przegrzania i braku wentylacji spowodowanej deszczem. Żaluzje dachowe w arbajcie musiały być zamknięte z powodu ulewy, która to ulewa mogłaby zalać pakowane kartony. Nadmiar pracy też zrobił swoje. Wracajmy jednak do spacerku.
Idziemy sobie wesolutko, Reksio czyta psie smsy, Morda rośnie z chwili na chwilę coraz bardziej pomimo smarowania antyvirem, ja wlekę się na szarym końcu, gdy nagle słyszę gromkie i radosne męskim głosem (w głosie słychać wyrazy uznania) wypowiedziane germańskie dzień dobry.
Odwracamy się Morda Kaczora (z białą plamą antyviru na mordzie) i ja w stronę męskiego głosu (całkiem przystojny ten głos), odpowiadamy dzień dobry uśmiechając się przy tym i widzimy (Morda Kaczora i ja) jak głos jadący na rowerze wpada w poślizg i ląduje w najbliższych krzakach. Uśmiechnięte wdzięcznie przynajmniej ja, bo Morda to nie wiem i kręcąc głową nad męską nieroztropnością odchodzimy. Za nami biegnie męski śmiech. Będąc szalenie skromną osobą wiem, że głos wpadł w te krzaki z wrażenia na widok mej boskiej urody, no bo jaki inny powód mógłby mieć? :-)))))))

5 komentarzy:

 1. E tam, to pewnie jakiś ukryty wielbiciel postanowił się ujawnić :-) Oni tak mają, teraz pewnie siedzi w domu i w brodę sobie pluje że się zbłaźnił przed taką atrakcyjną babką i jak on jej się na oczy pokaże teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak morda kaczora zejdzie, to może nie poznać:)))))

   Usuń
 2. Oj tam, oj tam pozna. A może po tym upadku sam ma mordę kaczora albo cuś......innego.
  Pozdrawiam.
  regian

  OdpowiedzUsuń
 3. Edi, widzę żeś cały czas w formie. Bomba! Nawet w formie mordy kaczorowej. Bomba kwadrat plus. Całuski, lekko stuknięta Be

  OdpowiedzUsuń