wtorek, 21 kwietnia 2015

O żółtym z dodatkami będzie

W poprzednim poście pisałam o szaleństwie żółtego koloru w sensie wszędzie rosnącej Królowej Forsycji. Jak się jednak przyjrzałam dokładniej to innegoniewiadomoco żółtego jest znacznie więcej.
Niestety, niestety nie posiadam aparatu fotograficznego, a li i jedynie telefon, więc nie dane Wam będzie zobaczyć tego, co ja:-(. Ale chociaż mała próbka:-)

 I tak oto prosz państwa Jej Wyskość Królowa Forsycja w pełnej krasie :-))

Żółte niewiadomoco 1
Żółte niewiadomoco 2
Żółte niewiadomoco 3

Żółte niewiadomoco 4

Żółte wiadomoco :-))


Białe niewiadomoco


Fioletowe niewiadomocoW kolorze barszczu ze śmietaną niewiadomoco
Różowate niewiadomoco

Kolorów jest znacznie więcej, ale nie wszędzie mogę wleźć, a niestety, niestety telefon nie posiada zoomu. Znaczysie posiada ale rozmazany, a no co komu rozmazane kolory???

Miłego dnia :-)

6 komentarzy:

 1. hehe no ok, cieszę się, że dałaś znam życia
  albo mam uświnione okulary albo coś z tymi zdjęciami jest nie tak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klarko szkła na wylot przetrzesz, a lepiej nie zobaczysz. Mam telefon który robi takie paskudne i nieostre zdjęcia, co stwierdzam z głębokim żalem, bo mam co zdjęciować.

   Usuń
 2. Nie jest tak tragicznie. Uprzejmie donoszę, że: 1 żółty krzew to złotlin, 3 żółta roślinka - jaskier rozłogowy, biała roślinka - rogownica, na 2 zdjęciu fioletowych roślinek są fiołki. Może ktoś inny rozpozna kolejne roślinki.
  regian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regian ja nie tragizuję, ja się zachwycam codziennie i od nowa za każdym razem jak je widzę, a widzę je co najmniej dwa razy dziennie, o czym będzie w następnych postach :-)))). Mus czytelników na wstrząs przygotować :-)))
   I jesteś genialna-ja się absolutnie na roślinkach nie znam, a dzięki Twoim wyjaśnieniom do zachwytu dojdzie śmiech na widok jaskra- czytałaś może Lesia Chmielewskiej? Tam było o mokrym jaskrze na bagnie, bo Lesiowi poetycko się skojarzyło ze Świtezianką :-))))

   Usuń
 3. żółte niewiadomoco 2 to mahonia:) Pozdrawiam . Zyczę powodzenia na nowej drodze :)
  Ella

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ellu nazwa niezwykła jak sama roślinka:-)
   Dziś na spacerze przedstawimy się sobie:-)
   Pozdrawiam i miłego dnia :-)

   Usuń