środa, 7 grudnia 2016

Witam ponownie...

...po dłuższej przerwie.
Po tym jak jechałam na "czołówkę" z tirem, bo źle oceniłam odległość, jak się przewróciłam pod własnym samochodem, bo mi z nagła samodzielnie odjechał, a to z uwagi że zostawiłam na luzie, a nie zaciągnęłam hamulca ręcznego i musiałam pędem zbierać się z parkingu, co by moje auto nie wjechało w inne auto, a na dodatek jak totalna kretynka dałam się wmanewrować w wizytację świąteczną mojej matki na całe dłuuuuuuugie trzy tygodnie-uznałam, że czas najwyższy odpuścić sobie intensywny germański, bo brak snu w krótkich abcugach zaszkodzi mi w sposób trwały.
Z wielkim żalem to uczyniłam, bowiem naprawdę dużo skorzystałam. Chciałam więcej, ale już ciut stara jestem to i sił mi zabrakło. Ale nie odpuszczam-15-stego grudnia zaczynam empikowy kurs po dwie godziny w tygodniu. Zamiast 20-stu nieprawdaż. Będzie wolniej, ale równie skutecznie.
Z lekka złapałam oddech, od jutra zaczynam urlop i latanie do Wiesbaden do szpitala na oświetlanie ostrogi. Mam nadzieję, że ta terapia coś da, bo zasadniczo ledwo już chodzę.
W ramach przeprosin za długie milczenie widoczek z mojego okna i ćwiczenie językowe po germańsku-każdy zrozumie :-)))


7 komentarzy:

 1. Ukradlam ten filmik, najpierw padlam a potem ukradlam i dalam na facebooka :-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny ten filmik. Poprawił mi humor. Oprócz funkcji ćwiczenia wymowy ma działanie terapeutyczne - poprawia nastrój.
  regian

  OdpowiedzUsuń
 3. Filmik zarowno zabawny, jak irytujacy. :))
  Na Twoim miejscu nie liczylabym specjalnie na pozytywne skutki tej terapii, to bardziej pic na wode, ze w ogole jest cos robione. Radzilabym kupic sobie w Sanitätshaus silikonowe wkladki so butow (uwaga! kosztuja ok. 30€, ale mozna na recepte, sa o polowe tansze). Ja sobie takie kupilam i nieco lepiej mi sie chodzi, mniej boli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wkładki mam, nie mogę z nimi chodzić. Buty robocze rządzą się innymi prawami, niż normalne.
   I dlaczego irytujący?

   Usuń